Svatby

Svatební fotoJednou z hlavních domén naší restaurace je pořádání svateb. Krásné zámecké prostory přímo vybízí k uspořádání svatby přímo zde. Každá nevěsta se přece chce cítit jako princezna ze zámku.
Jsme schopni uspokojit jakkoli náročné svatebčany a novomanžele. Je jen na Vás, zda si přejete mít svatbu přímo v některých ze sálů slavkovského zámku, v zámecké zahradě, v naší restauraci nebo pod širým nebem v naší letní zahrádce. Rádi a s ochotou Vám svatbu zajistíme a připravíme v jakýchkoliv prostorách.

Naším cílem je, aby se Váš svatební den v naší restauraci stal dnem, na který budete celý život s úsměvem vzpomínat a odnesete si od nás spoustu nezapomenutelných a nevšedních zážitků.

Svatba v salonku

K dispozici v naší restauraci máme pro Vás Kounicův salonek s kapacitou 60 osob, kde ze dvou výklenků na Vás bude vzhlížet napoleonský dělostřelec a napoleonská markytánka. Dominantní jsou v této místnosti obrovské barokní křišťálové lustry doplněné obrazy manželů Kounicových, posledních majitelů zámku. A celý interiér je doplněn barokním nábytkem. Napoleonův salonek je jedna z dalších částí naší Zámecké restaurace, který je sladěn do švestkově modrých tonů. Celou místnost zdobí mnoho obrazů s napoleonskou tematikou a Napoleonovými portréty. Na zvláštní přání je zde možno sestavení velkého kulatého stolu pro cca 20 osob. Tato kulatá tabule dotváří ideální prostředí pro důležitá jednání, zasedání a konference za zavřenými dveřmi.  Napoleonův salonek je další z možností pro uspořádání menších společenských akcí pro cca 30 osob, ať už rodinných nebo firemních.

Fotogalerie Napoleonova salonku zde.

V neposlední řadě se pyšníme tzv. Černou kuchyní s kapacitou 30 osob, kde Vaši pozornost jako první upoutá obrovský ručně kovaný gril. Přímo před Vašimi zraky se zde může grilovat Vaše svatební večeře. Třeba v podobě selátka, kýty, kachny, kuřete, živáňské pečeně a toho, na co budete mít právě chuť.

 

Skvělá vína...

restaurace_austerlitz_ledovky_700A po dobrém jídle samozřejmě nesmí chybět nějaké to dobré vínko. Od grilu se můžete přesunout přímo do naší vinné galerie. V ní najdete výběr těch nejlepších vín od spolku Čtvrtečníků z jižní Moravy, z vinařské oblasti Čejkovice, a pokud patříte spíše k vyznavačům zahraničních vín, budete také určitě spokojeni s naší nabídkou. V této místnosti jsme mysleli i na ty nejmladší svatebčany, které nejvíce zaujme náš zámecký poklad, který skýtá mnohá tajemství, která zůstanou navždy utajena. Trendem dnešní doby se stala svatba pod širým nebem,  i po této stránce bychom nechtěli zůstat pozadu, a proto máme pro Vás k dispozici letní zahrádku s kapacitou 100–150 osob. Určitě Vás napadne, co když bude nepříznivé počasí? I na tuto variantu jsme samozřejmě mysleli. Svatební tabule bude připravena v tzv. party stanech. Takže i nepříznivé počasí jako je déšť nebo vítr nepřekazí Váš nejkrásnější den v životě. Podle počtu svatebčanů si můžete vybrat jeden ze salonků nebo zabrat celou restauraci.

 

 

 

Aktuality

slavkovský zámek

banner

 
contact